BLOG OBNOVENÝ 29.4.2013!

+ HuV. mi blog darovala- nová adminka Sealy.

Květen 2012

Sofie/Sarah Tajný Útěk - Pokračování

27. května 2012 v 9:02 | Miss.♥ju♥ly♥
( pokračování třetí části smyšlené povídky o morčatech Sofie,Sarah,Milda,Lily apod. ) 1 díl | 2.díl.3 díl
(sofie ),, No pokud zvládneme skřípající podlahu nějak se prostě připlížíme ke dveřím." ( Sarah ),, hahahahaha, to možná ano ale jak otevřeš ty dveře?? "( Sofie ) ,,No.... já newím, prostě to něja dáme a dyžtak se prostě vrátíme zpět." ( Sarah ) ,,A co když nám nepůjdou otevřít dvířka od klícky, tak co? hha? co? ( Sofie ) ,,to neřeš a pojď." ,, Ono to samo nějak dopadne" ( Sarah ) ,,Tak jo jdeme."

Tak tedy prolezli tunílkem mezi dvouma klecmi, ostatním morčátům řekli že jdou na záchůdek a opatrně vyšly ven zavřeli dvířka klícky. A najednou nepříjemné ticho. Sara měla strach aji za ušima, jelikož nikdy neměla takové dobrodružství skoro ve svích vlastních rukách. A tak tedy došli ke dveřím .... ty se najednout otevřeli a srazili Sofí

( Sarah ) Áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá, si v pořádku Sofíííííí ááchh pomooooooooooc. ( Sofie ) ,, ježiš mankote neječ uvidí nas bella a ostatní! ( Sarah o promiň, ale já sem se málem počůrala strachem! ( sofie ),, pojď Saruš musíme se schovat. ( Sarah ),, tady?" ( Sofie ) ,, Jo, ale rychle!" ( Sarah ) ,,uff jsme v bezpečí............. á já tě zabiju ty mrcho morčecí! mohla seszabít tema dveřba dostala bys šlupku že bys odletěla na Mars..... ehm nebo jak se tomu říká! " ( Sofie ) ,,se nepočůrej, zbabělkyně, bylo to ofous, neznáš také doprodružství? Co?" ( Sarah ),, radši bych byla ve kleci." ( Sofie ),, dívej chovatel nechal dveře otevřené, pojď, ale rychle!, ty sralbotko."

A tak prošli temi obřími dveřmi, a koho tam jeo první viděli, ne Mildu kterého by viděli radšeji, ale Lily tu proklatou morčici.Vtom ale Sofie uviděla Mildu a okamžitě se za ním rozběhla a obejmula ho a začli se líbat.

( Sofie ) ,, Mildooooo, tak ráda tě vidím ani newím jak mi bylo co a jak já sem ..... ( vtom ji milda položil an ústa tlapku )
( Milda ) ,, Sofi, slova jsou kničemu, vyjádři to jinak... ( sofie ) Můůůůck puss kiss. ( Milda ) Milujitě Sofie Frigová ( Sofie ) Milujitě Mildo Pige nejvíc na světě, ale radši ybch byla Sofie Pigová nežli Frigová. ( Milda ) Jednou budeš, to mi věř! a tak si začli povídat jak se kněmu dostali atd.

Pokračování Příště..... další díl 29.5.2012
tak co napiště mi do komentů jak si myslíte že to dopadne? Štastně dobře? a líbí se vám to vůbec?

Sofie/Sarah Tajný Útěk

26. května 2012 v 16:39 | Miss.♥ju♥ly♥
( Třetí část smyšlené povídky o morčatech Sofie,Sarah,Milda,Lily apod. )
Jak již asi víte Sofča je vtom po uši, ale je prostě těžké dostat se přez velké dveře, velké chovné stanice.Jistě že Sofii nevadí že musí tohle přebít, Sarah není podle morčecí povahy zvyklá na oneny útěky, Sofie stejně donutí, jak to pokračuje, čtete dále.

( Sofie ) ,,Já už, já to nevydržím, Sáro, pomoc-mi musím se nějak za Mildou dostat ikdybch musela umřít" (Sarah) ,, Ehhm. jdi stim někam, mne to enzajímá aŤ sem tvoje sestra nebo ne, jak ti mám vysvětlit je tě miluje? a že jedny podělaný dveře chovné stanice nic neznamenají? a ať si Lili říká co cche a ať vám to nepřeje na ni se vyser a prosímtě, nemel furt jen o něm a o tom jak je to težké, já to vím, chápu, ale jendo ty dveře náš pán otevře!" ( Sofie ) ,, Dobrá jak chceš, půjdu sama" ( Sarah ) ,,Co, Cože?, doufám že nemyslíš na to co myslím" ( sofie ) ,, jo myslim, vážně, stejně nějaký doprůžo neuškodí!"

Tak se sebrali a začli tajnou/nejatnou akci, tedy útěk za Sofiiním milovaným Klukem Mildou Pigem.
( Sofie ) ,, Ok, mám nápad, jak se vyplížíme z klece,.. projdeme tunelem mezi klecmi a dyžtak ostatním morčíkům řekenme že jdeme na záchůdek, tama to prjdeme prohlídneme zda jsou klecní dveře otevřený, jestli jo opatrně výjdeme a dveře se pokusím drápkem zaklapnout. Jak to uděláme půjdeme potichu po podlaze kolem klícky, bacha ale na skřípání podlahy, sice jsme malé morčátice, ale skřípe vždy když po ní jde Bella ( sestra Mildy )

Pokračování Příště.... další díl ( 27.5.2012) tento díl byl kratší a taky skoro o niček další bude propracovanější o uvidíme kam to tahle povídka dotáhne :)... do hrobu ;D

Praha je krásná, Praha je cool, ale bydlet bych tam nechtěla! ...

25. května 2012 v 11:59 | Miss.♥ju♥ly♥
Ahoj, podle nadpisu již víte, Praha je krásná viděla jsem naprosto vše co jsem chtěla tedy: Pražský hrad, prezidentovo auto, národní divadlo,Karlův most,Hradčany, víte co jsem viděla? Kameramana Primy"!! :D ale mohla sem být v telce ale oni teprve začínali natáčet takže jako ale bylo to zajímavé, pak sem viděla Prašnou bránu, Pražskou Panorámu, sv.Václava na koni a náměstí staré, nové a mimo to asi 10000 lidí 550 aut 20 kolon , jednu bouračku, nafiflený pražáky, 150 obchodů, 155 stánků a 23 zlustých bab a ještě sem tam nemohla dýchat na každým rohu ( je tam hodně rohů! ) nějakej teplouš s cígárem jak hulí a pár borců mi normálně ten kouř fouklo do huby! a pokud nevíte mě je z cigaret a kouře na blití a začínám se dusit a nemůžu dýchat :/ takže sem tam málem zdechla a 3 hodiny jsem chodili po praze, na karlově mostě tam dělali aoutoportréty a karikatury celkem bžúnda ale víte co? kopeček zmrzliny za 30 korun u ná stojí kopeček 8 korun!!!! takže je vidět ža tam nemají starost o peníze a normálně sem tam neviděla ni jednoho čecha samí poláci a tak jako a ani jedinej nápis v češtině všechno anglicky :/ je to smutný :/ aji nějakýho teplouša s tabletem sem viděla tam ho má každej teplouš. teťka k bráchovému fotbalu v Praze., vyhráli 5 místo v celé republice to je dost dobrý? normálě porazili i Pražáky :DDDD ty byli nasraní jak člověk bez výplaty, normálně ječeli jak prase ,no prdél, sry ale ten kdo žije v praze - tomu fakt fadím protože já bych tam nevydržela ani dva dny :) a teťka fotky které sem fotila :)


Photos003

23. května 2012 v 16:09 | Miss.♥ju♥ly♥

Photos002

21. května 2012 v 14:55 | Miss.♥ju♥ly♥

P.S. sorry že sem sem dlouho žadné nedala :/ jaksi sem přestala fotit, ale vracím se ktomu :)

Podělaný, podělaný. Jistě, podělaný!

11. května 2012 v 15:53 | Miss.♥ju♥ly♥
Ahoj, zas mám tu opravdu chutnou náladu, tím myslím jistý opak toho že je to super, nejsem šťastná, no vůbec, zas mám ten prapodivný pocit, toho, že mne ta pi*, podělána musí furt strát, na fejsbíčku, mi napíše krávoviny, že, proč sem na ní nasraná, ale nejsem, ne do piče, jsem, a celkem slušně. Ať mi furt kazí náladu, ne zase jinak, L. si jí strašně mou mou mou mou mou a jen mojí G. furt okrádá musí sní sedět, blé hlavně že machruje, těť myslím L. podělaná Lívie, nesnáším jí a myslím že teť si Anny řekne něco jiného, ale je to hrozná kráva, zabila bych ji a furt jestli ji nepujčiím ti pojebaný magnetický kuličky, tak proč si chtěla sednout s G., kráva, si měla sednout semnou, takže kvůli ní mám zase nervy na špalíku, a ona mi by mi tak mohla.., jo je to tak Grrr, žárlím na tu blbou L., která mi krade kamarádku, jako G. mě zná od první třídy a Líviu ani né rok tak komu může věřit, BFF nebo holce, která za ní musí dolejzat? Newím co sem L. udělala že mi musí kazit život, pičovinama,já sem tak nasraná, a tím celej den v prdeli, za to bych jí fakt měla poděkovat, jinak sem vám dlouho néco neřekla., ještě že mám tento blog, jinde si zanadávat nemohu...

Něco zté úplně nej. hry " Zoomumby" tu hru miluju, prostě se jí nenabažím, včera sem postoupila do 12- ctého kola tak a kám šimpanza, štíra, koalu, a dala sem zkřížit obyčejného plameňáka s čímsi a Vojenského papouška taky s něčím tak sem zvědavá co ztoho vyleze, asi napíšu již třetí díl sofie a sarah povídky, a kté zoo, udělala sem si blog o mé zoomumbě, ale newím zda ho nějak rozjedu protože tři blogy bych fakt nedala :D. ale dyžtak ten blog je huv.blog.cz BY-E

Nadpis, ti stejně nic neřekne ...

9. května 2012 v 15:21 | Miss.♥ju♥ly♥
Ahoj, začnu asi takto, ten kdo si četl druhý díl povídky ,,sofie/sarah sofie je vtom až po uši" tak tedy ví, a doufám že tem dvoum drží palce, ikdyž je to jen smyšlené, ale kdo si to nečetl, jeho problém, troufám si říct že se to i ( celkem ) povedlo, a to mi pravopis nejde, proto se nedivím že, mám zněj dvojku, ale učitelka mi řekla že mám výhodu že umím pěkně číst tak, proto.Když no už sem se zase zapovídala do mé ( ne ) oblíbené školy, budu vtom pokračovat, když už.

Dneska jsme v matice probírali ,,Finanční produkty" bylo to celkem fajn, minulá( hodina)byla ale lepší protože jsme vše počítali na kalkulačkách.Vla, sme ani neměli :P, vlastně ani Čj, to vše nám odpadlo kvůli, dětské ( ! ) akci Iris, ale, dobré bylo že nám tím odpadl i test, hurááá99 ( wtf? :D ) . teť už ale fak jako to co sem ( ne ) dělala.

Ale, já sem já, takže než řeknu, to, kvůli čemu sem si zapla notebook, tak si vymslím dalších 5 věcí a pak je to článek, dlouhý, pro mne. .... Oblíbila sem si jeden blog, který mě tak viztihuje a ta slečna, co ho vlastní, to ona mi dodává hrr, jak to říct nápady na články a vůbec toto že tu sem, chodím tam každý den, a asi kdyby si ona ten blog zrušila bych si ho asi taky, neví co to, ale prostě mě její blog fascinuje a dodává mi jakýsi, né, dodává mi chuť ke psaní, a asi jak to tak čtete si říkáte jestli tu bud někde odkaz na její blog, tak né asi, budu vám to tady vykládat, je tak, onen podle mne dokonalá ukázka autorského blogu, tamtada, http://hide-me.blog.cz , wíím že někdo si řekne ona ( já ) mám pravdu, nebo to druhý nevím co an tom vidí, ať si řeknete cokoli, nebo jestli tam vůbec půjdete, a nebo jestli vůbec čtete tento článek, už toto ( ne )zbytečné háfo dlouhé povídání ukončím... ale ne tak docela.

V pondělí sme byli u tety mají trampolínu, to jo něco pro mé nožky, mají tři dcery, a jsou fajné, malou tří letou holčičku Soňu,.. Lucku a Leonu, L&L jsou mladší jen, o pouhý rok, avšak sem se (skoro) nestyděla, jo zase a o5 kecám, tím to vše zavane ktomu, že sme se styděla jak spocené prase, no, a včera, sme byli u sousedů kde mají též trampolínu, takže, sem se opět nenudila, u nich sme byli od hmm... čtyř do půl desáté večer, hmm a musela sem si nařídit tři budíky po sobě, abych vlastně, vůbec vztala, no a to bude asi vše vaše totálně crazy July.

Sofie a Sarah/ Sofie je vtom až po uši!( druhá část )

7. května 2012 v 11:23 | Miss.♥ju♥ly♥
( Druhá část smyšlené povídky o morčatech Sofie,Sarah,Milda,Lily apod. )
byla neděle Sofiinín páneček ji zavedl do výběhu na zahrádce, kde už dlouho nebyla ale ona se tam nudila a myslela na Mildu, a říkala si že se celkem dlouho neviděli, no to víte, kdy ste malé morče a ste v jednom pokoji je pro vás celkem složité otevřít dvěře a dostat se do jiné místnosti a to tak aby vás majitel nezahlídl aby podlaha nezaskřípla a ktomu jak otevřít ty dveře? Sofča se s Mildou neviděla týden, nikdo neví jak to mezi nima dvouma morčecíma hrdličkama je, láska jako trám...

( Sofie ) ,, E-ee é kwik, ách Mildo kéž bys mě teť slyšel, furt na tebe myslím a ktomu musím být vyplesklá na slunku, ti lidi nechápou ja to chodí mezi morčaty, šak mi se s Míldíkem uvidíme, a já vím jak to bude, my se vdáme a budeme mít dvě malé morčíky ách, nejlepší by bylo kdyby se jmenovali Kája a Sely"

A však Sofie je sice takové neposedné morče, ale to co cítí k Milošovi není jen nějaká iluze jako její smyšlenosti. Ona ví jak on ji miluje, a vy si říkáte ( jako lidi ) co to je jen otevřít dveře a jít! Ale pro málé morče je to jako jet 50 kilometrů za svím miláčkem. Ale můžeme, my můžeme doufat že Sofí a Mildovi to klapne a třeba až budou dospělí budou mít malé morčátka Káju a Selynku, ono je to takové pomotané, ale Sofie to vnímá jinak vydí s Milošem dodetajlu jejich budoucnost.

( Sarah ) ,,Áhoj Sof, o. co jé, co ti zase provedli! zas tě Lily nadala?" ( Sofie ) ,, ne, jak by mohla když je ve vedlejším pokoji, víš Sáro, ono je to těžké, já už fakt newím pořád na něj myslím, ale vlastně nemám ponětí jak to bude dál!"
( Sarah ) ,, Víš co Sofi? Chvilí přestaň myslet na Mildu, ty víš že tě miluje a bude milovat ikdybyste se neviděli jeden morčecí rok, pojď a užívej si život a netrap se tím co svámi dvouma bude, já věřím že tě miluje stejně ja ty ho tak pojď holka, trochu si dáme trávy ;)"

pokračování příště ...

Sofie a Sarah se nám představí ( první část )

6. května 2012 v 14:40 | Miss.♥ju♥ly♥
( je to smyšlená povídka a já si myslím že milovníkům morčat se to celkem zálíbí )
V jedné malé vesnici, v jednom malém domečku ve velké místnosti bydlí morčecí slečny,ty se vám teť představí. ,, ( sofia ),, Kwíííík, jsem Sofia a jsem celá černobílá,miluju salátovou okurku a kukuřici,mám ráda doprodružství, taky sem už hodněkrát zdrhla do zahrádky :D, říkají mi Sof ale já vždycky když na mne volájí, slyším jen Of ale vím jak se jmenuju a ještě mám sestru jménem Sarah a říkám jí Sari.A líbí se mi jeden morčičák jmenuje se Milda tak doufám že si mě někdy všimne bydlí ve vedlejším pokoji " ,, kvuíík,kví-kwíík, ahojky já sem Sarah sem bílo-zlatá a moje pánička mi říká medíčku,prý jsem sladká, mám ráda svojí sestričku, a mrkev a svůj veliký pokojíček vycpaný hoblinami, nejsme jen tak obyčejná morčata, protože umíme mluvit sme vzácné, ale pš, to se nikdo nesmí dovědět jinak by se nás báli." Vlastně bydlí na chovné stanici kde je spousta morčat ty později poznáte.
,, Na první fotce jsem já Sofie a na druhé je ségra Sára"

- to byl spíše představovací díl, teť se ptám mám pokračovat??
- zdroj obrázku je vewit a google,pokud budu pokračovat už to bude příběh
P.S. budu ráda když se nebudete hned opičit a že budete taky psát povídky o morčatech!! jinak vás zabiju :P

Eda má nový domov! ( výběh )

6. května 2012 v 12:13 | Miss.♥ju♥ly♥
Čusky, blůzky ( wtf, neřešté )
Mám vám toho teť říct, mám plnou papuli věcí, který na vás musím vyplivnout ( plíív,fujky :D ) . Tak jak ste si možná přečetli či nepřečetli nápis, ,, Eda má nový výběh" je to velká krabice asi 1mx1m takže se tam vyblbne dost a ještě mu to budu spravovat, ale úplně nejlepší je že ztoho nemůže vylést jelikož je to asi 15 cm vysoké, takže nemůže vylést tím pádem tam může být celej den bez toho aby byl zavřený v stísněné kleci, tož mě hodně potěšilo, vymyslela to máme aby ste neřekli fotku ( fotky! ) budete mít na konci nebo pod perexem to se ještě neví :D, jo a udělal sem si na papír takovej nápis ,,Pozor, nepřibližujte se k výběhu", a nalepila sem to na ten výběh, to bylo ktomuhle, ale já se ktomu určitě ještě vrátím, ale teť něco jinčího, od včerejška mám novou postel,křeslo a ten Edův výběh, na posteli se spí super, na křesle sem se tak zatočila ža mě ztoho bylo blbě :D a málem sem se švihla o tu postel ( :D :P :O :D ) normálně včera mi napsala, jak to říct včera mi napsalo staré affs ,,niky" ale tět má jinčí blog a jinou přezdívku no takové malé příjemné překvapení, a petiline si mě přidala na fb, šupéj :D a teťka co vás nebude zajímat aneb co dneska budu ještě dělat...

Takžééé :D... prvně si přelakuju nehty, půjdu Edovi vyčistit klec a vysát výběh, pak si dám hamíí, tedy oběd, budu si hrát s Edičem ( :D ) asi ho vykoupu, pročešu mu srst jelikož se začíná trochu zbavovat srsti když je teplo..pak ho vysuším, dám mu kousek salátové okurky, pak ho šoupnu do výběhu protože bude uklízený, pomazlíme potulíme a pak asi půjdu možná ještě na pc-čko na my-new-world-july, to se newí :D, pak si dám asi rohlík :D, půjdu si číst, a pak už nwm :D...... jo a ktomu jestli mám psát povídky, už nehlasujte je rozhodnuto :P
o5 keshu oříšek :D
fotky sou v c.č