BLOG OBNOVENÝ 29.4.2013!

+ HuV. mi blog darovala- nová adminka Sealy.

Červen 2012

Eda má nově zařízenou klec/výběh.

29. června 2012 v 15:34 | HuV.
Hoj takže tady fotka/y :)
sorry asi moc nebudu psát :)
ta kvalita je přímo otřesná :/

PHOTO - other - obloha

27. června 2012 v 17:05 | HuV.
no včera u tety foceno mobilem. Nic asi jiného neřeknu.

PHOTO - other - pes

27. června 2012 v 17:03 | HuV.
Kámoščin pes, nevím přesně jak říkala že se jmenuje nějak " cohyda " či tak to neřešte, je roztomilá.

Opejkačka :P Day, good day.

27. června 2012 v 12:30 | HuV.
No, Ahoj, omkouvám se že jsem nepsala, ale jak je psané v menu, přípravy na prázdniny stejně mám, ještě všecko nedodělané, ještě mne čeká,uklidit pokoj, vyčistit klec, udělat si místo na nové učebnice dalšího ročníku, to však není zdaleka vše, co musím ještě udělat, mám toho teť hodně a zítra si to chci užít bude " poslední zvonění " nevím zda to dělají i ostaní školy, je to rozloučení z žáky devátého ročníku, jelikož odcházejí na střední a my je neuvidíme ikdyž bráchu uvidím i tak :D, také mě překvapuje že si strašně rozumím s mém druhem bráchou Kubou kterýmu je 18 bude mu devantenáct :D, jn, fajn že.

Jinak včera jsme byli zase u tety v ... a mají tam trampolínu takže sem dám fotky, bacha, i semnou :D. Konečně budou pérázdniny, moc se těším, protože budu mít konečně čas na včecko né furt honem, honem ať to mám z krku.
No a teť, dneska jsme šli ze třídou na pochoďák, pak sjme šli do.. a tam jsme opékali buřty, tady jedna fotka:
S láskou HuV.

PHOTO - other - Lucy

24. června 2012 v 13:07 | HuV.
Njn, pěkná momentka, ne? P.S. toto je můj pejsek Lucy ( vyslovuje Lusi ) je to druhý zvíře který je jen moje, ale nemám nani moc čas, chodím sní tak možná na zahrádku, procházky, někdy si ji vemu do postele :D., to ji ale musím nejdříve vykoupat, radši bych tam však měla Coffee :D, ( myslím naše zlatíčko ) pak bych se tam však už nevešla., dneska máme řízky x), dnes půjdu s Lucynkou ven, ale až později večer, až to slunkou zaleze dopryč, dělá se mi blbě z toho vedra., jak všem.
S láskou HuV.

Z affs ► oblíbenci

24. června 2012 v 8:25 | HuV.
Tímto, chci říci, že zmích miláčků affiliátek se stávají miláčci oblíbenci, co to v mém případě znamená?

• Na váš blog půjdu každý týden kolikrát budu chtít.
• Už se nebudu zapojovat do blbých kontrol.
• komentáře ty budu psát každý týden, ale vše je o času a náladě. ( většinou píšu obden )

........ W A R N I N G
Že na váš blog budu chodit kdy chci neznamená že jednou za dva týdny či za déle, pro mne to znamená tak že nemusím dodržovat že na váš blog musím chodit furt pravidelně denně jen abyste měli furt stejnou návštěvnost- myslím, že si myslíte to samé.

• Že se nebudu zapojovat do blbejch kontrol pro men znamená, že pokud jsme affs tak se máme rád a žádné kotroly nemusí pořádat, nebo ne? Pokud by však někdo zvás se stěhoval jinak a myslel by si že už sním nebudu bavit, tak to není, byli jsme, jsme a budeme affs - prostě navždy, já to tak tedy beru, dělám si tu přece kamarády :)

• Ohledně třetí věci, budu psát i více jako dyť mě znáte :D, ale zase si myslím že když někdo má prostě blbou náladu že ho nezajímá prostě něco dělat,.

• Pokud bude rušit blog vyžaduji od tebe nějaký kontakt! :DDDDDD
to že mě máte vy v affs nic nevadí :))))!

Takže tady je seznam tech teť oblíbenců: ( c.č. )

Coffee ( Kofinka ) Kdo to vlastně je?

23. června 2012 v 16:20 | HuV.
Málo kdo ví, kdo je Coffee, Coffe ( vyslovuj Kofí ) je šestiletá fenka, Zlatého Retrívra, narozená byla 22.6.2006, je to nejmilejší pes na světě, říkáme jí Kofinko, já ji prostě miluju♥, Pokud vás zajímá co umí za povely tak to jsou; sedni,pac,lehni,pojď, tyto mám ověřené ale dneska sem řekla "zustaň" a ona zůstala přitom sme ji nic neučila :D, ale je jí přece šest tak jako už ví co to je no i bez učení :). Teť bych ale řekla co jsem vlastně chtěla:.

ale byla od včerejšího večera poněkud ještě mokrá tak sem na to sr*la :D. no a jak sme orevřela dvířka ona sešla ze schodů, přiběhla za mnou a normálně mě obejmula :) ♥ jako že si stoupla na zadní a packy mi dala na ramena, ale já ji naučila si před rokem jednu věc když řeknu "hop", tak ona mi vleze na záda :'D*♥ miluju ji, no :) dneska jelikož se nudím půjdu na zahradu za ní a zítra též♥ a její psí očka ♥ prostě Coffe je nej pes kterýho jsme kdy měli, ale její už šest :'(... fotečka v celém článku. :) a pod fotkami příběh, jak jsme si přivezli domů malé zlaté zlatíčko.

Ohh, opravdu zajímavý den.... prej ,, kouříš / kouřilas marihuanu?" :DD

22. června 2012 v 15:30 | HuV.
Už Podle nadpisu to zní divně, ale píšu to co se děje nevěříte?, čtěte, nic nepšího vám nenabídnu :D.
Dnes, jsme místo češtiny šli do informatiky a vyplňjovali dost trapné dotazníky o šikaně a používání socíálně založených sítí., no to by možná šlo, začlo to tak že tam bylo ,, kde máte počítač" v okoji ( v soukromí, v obýváku, ...... ) no to fakt ale jde :D alůe od techto se to dostalo až po to zda nás někdo šikanoval an internetu či zda jsme potkali někdě pedofila, nebo tak., jo jasně těžko se o tom mluví, ale pak tam byli strašně trapné a hlavně osobní otázky :D příklady :DD se potentoncujete:

,, Kouříš/ Kouřila si někdy Marihuanu" no a jeden retard spolužák tam zaškrt "Ano, každý den " :D Tpč*** sem chčila :D
,, Mají tvoji kamarádi/ spolužáci zkušenosti s pohlavním stykem" Ohh this shit :D Fuck Yea :D, ne jistě že ne, vole, na to nemáme věk :D a oni tam dají taký sračky, ale nemyslete si že toto byla stupid - otázka byli tam lepší např. ,, Už jsi se někdy sám/a uspojovala ( masturboval/a ) a toto byl teprv mazec, jako :D, newím jestli toto patří do naší věkové kategorie...........

Výlet Ostrava ( 16.6.2012 -17.6.2012 )

17. června 2012 v 16:25 | HuV.
popravdě, se mi ani nechce vypisovat, jak to tam bylo super a blablabla, Ostrava je prostě fajn, miluju to tam ;), nic víc říct nemohu. Ale mám takové oznámení, měla byhc to psát spíše tam, však i tam to bude, pozastavuju náš blog my-new-world-july, no spíše cchi říct že já tam psát nebudu však to tam ještě oznámím, prostě není čas omlouvám se. Ale chystám menší článek o,... to bdue překvapení ;P. new(v)ím jestli budu mít čas psát vůbec i zde, ale to říkám vždycky, tím ymslím že budu :D. no tady jedna fotka z cesty:

Výlet Boskovice ( 14.6.2012 )

14. června 2012 v 18:10 | HuV.
Čusky, dneska jsme byli na tom onenom výletu v Boskovicích, tak vám sem přínáším slíbené fotografie apod.

Takžéé, v osm hodin jsme měli sraz před školou, poté jsme vyjeli, jeli jsme dlouho min. dvě hodiny :D, pak jsme vlastně vešli do toho městečka a šli do dinoparku, ale jako né tam do oficiálního oni tam mjaí takovej prostě svůj :/ divnej a blbej vztupné 80,- celkem propadák :/ proto jak pojedeme do ostravy za tetou zajdeme si do normálního čupr dinoparku, jo a víte co je nejlepší? Že možná pojedu ke Glowie, ale není nic jistýho, avšak by to bylo čupr, moc se k tetě a strejdovi těším mají čupr mega zahradu a tak no :D, no a pak tam byli atrakce vtom Westren Parku - ale strašný propadák! byl tam otevřenej jeden obchůdek, kde byli věci drahé jak já newím co, za debilní malý náramek jsme dali stovku! - ale stejně sem si ho koupila :DD, nebo nášnice za 80 korun, no to je lepší, a prostě nic měli jsme tam mět oběd, ale neměli protože ti kreténi tam měli obchodní akci! takže jsme se ani nenajedli, no takže sme tam sedělůi an prdeli tři hodiny a pak konečně! odjeli do města do resturace, po obědě sjem měli tři hodiny na rozchod, po městě jsme si mohli chodit kam jsme chtěli, my - Já G. a ještě jedna kámoška jsme prošli asi 15 obchodů s oblečením taky jsme si nakoupili, já teda nic moc modrý slun.brýle za 100,- náramek 50,- lesk na rty 70- no a to je tak možná vše :D, kámošky si taky moc nenakoupili ale jako aji jo gábi si koupila náušnice 30,- sliz 35,- náramek 50,- a ještě něco ale newim co :/ :DD a Anet si koupila šátek s americkou vlajkou 100,- čepici za cca 30,- a pak sjem potkali Májťu ta si koupila kšiltovku 150,- takže celkem fajn no :D. a teť fotky