BLOG OBNOVENÝ 29.4.2013!

+ HuV. mi blog darovala- nová adminka Sealy.

Říjen 2012

ňuňu :))

30. října 2012 v 14:59 | HuV.
už je máme domáá, Kessynku a Sophinkuu :) podívej te se na ně :D, kdyby něco ta černo-bílá je těhulinká, budeme mít prcka, prcky... :))))) budu si moct 1-2 nechat samozřejmně že to budou muset být holky :D, jestli budou holky :)) :')

doufám že bude brzo hodně fotek aby tento blog vypadal jako blog :D.

Jméno?

20. října 2012 v 9:02 | HuV.
Potřebuju pomoct, kdo chce může se zapojit :)

Potřebovala bych nějaké návrhy na jméno por Hafíčka, zatím u mne vede jméno Sophie, ale třeba se najde ještě něco hezčího.
Můžete napsat kolik jmen chcete :) za každé budu ráda, pokud by jse mi nějaké vážně líbilo tak pak se tak hafan bude jmenovat a vy dostanete nějaký dáreček :).

..
proč hned teť jméno? když pejsek bude třeba až za měsíc? protože bych chtěla co nejdřív založit blog na základě toho jména, už jakoby začat psát, nebo si udělat rozcestníky a až bude hafík tak začnu přidávat fotky atd :) a nebudu se msuet drbat s rozcestníky, nebo tak.

konec? no..

17. října 2012 v 13:21 | HuV.
PARDON ZA CHYBY! ..

Moc se omlouvám, ale stěhovali jsme se a nemohla jsem se dostat k internetu, páč ho nemáme zapojenej nebo co, teť mám jen 8 minut na to abych vám vše vykecala, no doufejme že dnes už bude doma internet fungovat, píšu ze školy kdyby něco, chyb tu bude, nejsem zvyklá psát na počítači jako té klávesnici, tak tak..
...
víte, morčata? už nemáme ani jedno, žádné morče už nemáme a nikdy mít nebudem... každý co to tu sleduje ví ale neví že to prostě nezvládám, nemůžu, jsem na dně... totálně..... ale nemám čas sem všechno vypisovat, s kamarádkou jsme se rozhodli že uděláme na velký vkres koláž fotek morčat hlavně edy vytvoříme nějakou pěknou básničku a uděláme pohřeb pro čest Edíka ale i ostatníc...
s mámou jsme se rpzhodli že budu mít pejska, zřejmně toho úplně zakrslého yorkšíra toho mini, ale možná až za dlouho, a jak to vlastně s morčaty bylo? eda měl bacil, který on přečkal nejdíl, malé se nakazili a postupně umřeli, Eda byl odolnější a vydržel díl ale pohužel ten bacil dorazil i na něj a už víte... tak nám to vylíčil veterinář.. proč zrovna já? to víte vždycky to schytají ti, kteří zvířata opravdu nejvíce milují..

jinak mám nádherný pokoj, ale.. bez zvířat, ale jednou mi ta bude rošťařit ten hafíček, nejlépe holka jménem Sisi, kdy bude nevím.

a tento blog? nevim.. asi se přestěhuju na jiný..až bude haf, zatím bduu tady, možná zůstanu tady i nadále nwm.

musím končit páč mi sem čumí spolužák..

news / 14.října..2012

14. října 2012 v 9:20 | HuV. |  > Ostatní Věci, Novinky a různá zdělení
Mám tu pár novinek.
Začnu tím že se moc omlouvám za neaktivitu, jelikož jse stěhujem, tož se nedivte, ale můžu Vás ujistit že od teť zase budu aktiví uvidíte i můj pokoj, a bude tu hodně moc videí s morčátky, konečně si budou moct běhat po pokoji jako dříve, tak ale teť už k Edovi.., hrozně moc jse mu změnila srst, má ji hrozně hebounkou jako malé morčísko, možná to bude tou " lepší " stravou, nebo tím že už asi měsíc nepodávám granule? či tím že dostávájí pravidelně seno ( dříve ho tolik neměli ), jsem jen ráda :), ale je to divné že když ho pohladíš tak to má hrozně hebký byla jsem zvyklá že měl srst spíš hrubou :D.

A lucky dobréé :) roste nám chlapeček :)! ale furt kvičí, furt, furt, furt a FURT, včera jsem je pustila po poloprázdném pokoji, nemohli nikam zalíst, takže si běhali kam chtěli, potom tam přišla mamka s taťkou a azčli jsme si " hrát " s morčáky, bylo to pěkné :D vidět že rodiče projevují zájem o morčata ;) prý jsou na mě pyšní, že jednou budu mít vysněnou CHS.

Hafani? ty se mají též fajn na konec přidávám fotku Lůůcy z vycházky.
Vydíte tu kvalitu? a to to bylo focené mobilem -.-

EDIT 11:50 až budem přestěhovaní, bude to mnohem více věcí s morčáky, poslední dobou tu bylo hodně psích věcí :D a méně morčecích, potom to bude vyvážené :) :)**.

~ Lucy, jeden z prvních tréninků poslušnosti

11. října 2012 v 16:57 | HuV.
Ahojte, dneska jsme ostatně jak každý den šli na procházku s Lucy, měla jsem u sebe mobil a tak jsem poprosila sestru, jestli by mi to nenatočila, mě si tam prosím nevšímejte :D, šli jsme na Antuku udělali pár cvičných koleček chození u nohy a potom začli cvičit, vím to lucy se dívá všude jen né na mě, u konce si mě začala trošku všímat, nj, trošku jsem ji musela navigovat aby se na mě dívala, no jak říkám, ke konci to tak strašný nebylo :), ale jinak děs :D, jinak, mám na mazle asi 2x více času než normálně, ve škole nemáme žádné úkoly ( musím zaklepat ) a jen písemky, učit se ani moc nemusím, páč to umím.

Morčátka, ty se mají fájn, dneska jsem snimi ještě neblbla, ale jistě že za nimi zajdu, tak též zajdu za Cofčou a potom, potom asi nic :D, přeji pěkné dívání na video a hezký zbytek dne :). Mimochodem, ta písnička je krutá, že ano? :D.

Ohh la la :D.. kvalitka, že? :D.

~ Lucky photos

10. října 2012 v 14:49 | HuV.
Mám tu pro Vás pár fotek, předem říkám JSOU FOCENÉ WEBKOU, proto jsou hrozně nekvalitní, ale to je jedno :).

Lucky - deník / 9.10.2012

9. října 2012 v 14:42 | HuV.
Omlouvám se, že píšuu tak " cik, cak ", ale přce mám toho učení víc!. Kromě toho jsem byla dneska na kontrole u paní doktorky ( rovnátka ) nj, nadala mi, ale já jsem slíbila že je budu nosit i do školy :D :/, ale ve škole je má každej, takže vpohodě, ale LOL, já stím moc nemím mluvit a to je mám už tak rok, nebo dva, ale radši k morčátkům, přesněji k Luckymu.

včerá jsem ho toho hodně naučila!, povely, proskakování obručí ( ale mi proskakujeme něčím jiným uvidíte na videu ), kolečko, to jsme si tak zopakovali a nakonec skákání přes ruku, všechno mu moc hezky jde ♥. Taky jsem sním byla včera dlouho v obýváku a nechala ho se i opatrně proběhnout, to samé dneska. Nakonec tedy přidávám video jeho proskakování ;).
P.S., asi se zblázním, asi po mě jede jeden páťáček :D.., no, dostala jsem 1 z PP i AJ, super :).

Edův deníček / 7.října.2012

7. října 2012 v 15:59 | HuV.
Pátek byl jasný, celý den jsem byla s morčaty a taky s psama, jinak jsem s Edou trošku procvičila kolečko a nemůžu ho vynachválit ♥ miláček je to, skákání jsme odložili na jindy jelikož se nám zatoulali samotné překážky ( dřívka ), které dávám mezi klece, měla jsem v plánu je vzít na zahradu, ale jsem holt taková, že se o ně hrozně bojím a bojím se že by se mohli nečím nakazit, ale bylo stejně chladno a tak jsme nikam nešli. Lucky ten je pořád stejně hloupý, furt jen kvičí a mě zněj už hrabe, jestli se až bude starší neuklidní tak to asi nepřežiju dlouho :D, ale hošánek se nám naučil povel " kolečko ", je taky šikovný ♥, ale stejně někdy místo kolečka začne panáčkovat a hrozně kvičet jakoby říkal " Ale já chci to jabkooo ", no takže tak :D.

Sobota, furt jsem nenašla ty dřívka neboť se mi moc nechtělo, chtěla jsem něco natočit, ale měla jsme blbou náladu, holt jsem byla strašně " příjemná ", nevím co mě tak namíchlo, každopádně je to pryč. Lucky, no ten toho mco nenadělá kromě toho že kvičí jak kdyby se tu vraždilo, je to můj ďábílek ♥, kromě toho hodně rostě už dorůstá Eda a je hrozně vypasenej, ale to se mi asi jen zdá, on je tak špinavej že mu ty zakudlané chluby dělají " afro " :D, no musím ho hodit do gala :D, třeba piští kvůli tomu že se chce jít koupat, no uvidíme :D.. asi ho to brzy přejde, ale já ho jen otřu vlhkými kapesníčky aby milostpán nenastyd :).

Tož, to bude vše, dneska v neděli se neudělo prakticky nic, jinak všem děkuji že tak hodně sledujete naše videa, nějaké znich má i 53 zhlédnutí, pro mne je to hodně a jedno video máte ve článku. Jo a taky jsem zjístila že Eda na Luckyho žárlí, no popíšu vám to jindy, páč se musím jít učit :/.., jedno video no, " kvalita "
.... prdlajs kvalita, za to může slunko, prej že do našeho pokoje svítit nebude -.- :D. Příště přidám Edovo skákání, no máte se asi na co těšit :).

EDIT 18:36 - No tak jsem se asi hodinu učila slovíčka, a stejně tak 5 si nemůžu zapamatovat, jo a mám jedno hezké video kde Eda dělá ty kolečka, přidám ho až budu mít čas, teť se jdu zas učit, tedy doučit ty slovíčka, a zítra natočím to skákání :)*.

Actual

6. října 2012 v 11:51 | HuV.
Ahoj :33 zlata.
Pokusím se to napsat stručně ať to někdo přečtě.
Dneska to bude takový ten první příspěvěk do nové rubriky, kterou jsem pojmenovala " Společné věci ", trošku jsem poupravila menu, do horního boxu jsem dala něco ve smyslu statusu, dala jsem tam takového smajlíčka v bublině, líbí? :).

Škola docela fajn, teť mám už asi 8 jedniček a jednu čtverku, tu si opravím, no, v pondělí píšeme jen Ajinu - ale slovíčka jsou hračka :) takových 20 slovíček se naučím za 5 minut :D, A dneska asi jdu ven s Kiki - hrozně se těším někdy míváme takové záchvaty :) mám ji hrozně ráda je jediná ( spolu s Romčou ) skterýma si můžu povídat i o blogu atd.

A pejsci? fájn jak jinak, tady se podívejte na video s Lucy :)) moje chlupatá sviňulka :D...
A nakonec, morčátka? ty se mají taktéž super, řádí, piští, dělají bordel, no super :D, mám pár fotek, brzy je snad přidám :)

Huvíí tu nebylá :/ :3

4. října 2012 v 14:34 | HuV. |  > Ostatní Věci, Novinky a různá zdělení
Ahoj brouci :3.
Nebyla jsem tu páč jsem měla hrozně učení, fakt moc :/, ale prospělo mi to učení, dostalajsem 4 jedničky!! taky jsem se na to učila dlouho a hodně. Tři jedničky jsou ze Zeměpisu - což znamená - písemka, ústní zkouška a ta třetí bonus za to že jsem výhrala Zeměpisného krále, popravdě ? ze Zemáku máme ředitelku a tak se bojím :3, no a ta čtvrá jednička je zté vtsupní písemky Čejáku a z diktátu mám dvojku, ale to je vpoho, jen se bojím té Matiky :/ budu mít 3 - 4, no ale všechny předměty mi jdou kromě Matiky, no dneska sjem ještě dostala jedničku z výtvarky ale to se nepočítá. A dostala sje od babči 200,- a koupím si zase nějakou mikinu :D... no, dnes se musím naučit na písemku - slovíčka :) :/

Morčátka? ůůžasně se mají, sice snimi nejsem půl dne, ale stejně snimi jsem a taky klaždý den chodím za Coffee ji krmit atd... třeba jendou dojde i na ty procházky! :)) :3, no a Lůůca ? ( Lucy ) ta se má fajn, dneska jdeme na procházku :). ám tu jendu fotečku ze včerejška, morčíci mí milovaní :). A blog? sem teťkon začnu zase přidávat o víkendu nějaký konečně recenze atd. Fotka je samozřejmně upravená.
Moje dvě chlupaté kuličky :)
...
chyby jsem neopravovala :D, pá