BLOG OBNOVENÝ 29.4.2013!

+ HuV. mi blog darovala- nová adminka Sealy.

Listopad 2012

# Past layouts // 001

17. listopadu 2012 v 9:24 | HuV.inka^^ ♥ | © guinea-pig-and-me.blog.cz |  > Blog / past layouts
{ vyrobila: © layoutss.blog.cz - pixie | Spokojenost: 100%| od: 9.11.2012 | do: 18.11.2012 }

~ Sophie / deník 14.11.2012

14. listopadu 2012 v 15:23 | HuV. |  > Sophie / Články
{ Jak se má Sophinka? jak to sní vypadá atd, jestli se to chceš dozvědět čti dál. ^^ ♥ }

Stav je takovýhle, je to durt jak na houpačce, jedno se mi zdá že m nafouklé bříško, potom zase ne, už ji citron nedávám 2x denně ale jen 1, nechci ju tím zase přecpat, zatím jsem ale furt jen na citronu, zkoušela jsme jí dat do klece už napáječku s vodou né plnou ( asi čtvrtku výšky napáječky )Ale pak jsme jí už radši zase nedávala, protože se mi zdálo že je nějaká divná, teťka dostávala vždycky maoinký kousek kůrky od chlebu,a le taky jsem to radši už nedávala -.- radši. no a to bude ke stavu.

Dneska ji buť vykoupu nebo aspon otřu vlh. kapesníčky, je jak dlouhosrsťák má slepený chloupky u zadku a na zádech vypadá hrozně :Dšmudlenka moja :D brzy zase snad napíšu nějaké novinky. A nakonec nějaká koláž Sophinkyv domečku :D
~ Sophie / deník 12.11.2012

12. listopadu 2012 v 17:11 | HuV.inka^^ ♥ | © guinea-pig-and-me.blog.cz |  > Sophie / Články
{ Takže po delší době Vám napíšu článek! :), teť budu psát už pravidelněji a třeba líp :D ^^ ♥ }

Sophinka? Začnu samozřejmně u ní, dalo by se to říct tak, že nemá vyhráno, ale určitě se hodně snaží a je OK. Pořád má takovou dietu, protože takzvaně musí strávit zbylé seno, které bylo nevhodné pro morčátka, ano všechno to bylo senem ( jestli chceš vědět víc napiš na můj FB, email, skype ) Ale takovým základním " lékem " je citronová šťáva, která žaludek udržuje v rovnováze a potlačuje " aání ", má se fajn a je upištěná jak siréna :D, njn, ale je hrozně roztomilá, ordelká mojá :333^^ ♥.

A já? No já tak (ne)normálně, hodně jsem si zlepšila známky v minulém troku jsem měla snad jenom trojky, teť mám skoro samé jedna 1, a když náhodou dostanu něco blbšího tak si to vždycky zpravím na tu 1., jinak nwm co bych řekla :D, nebaví mě jezdit autobusem -.- je to divný :D.


Miluju fotit své mazlíky :3333 ^^ ♥, ikdyž s Lucynkou a Coffčou je to těšší :D

Naděje pojd k Nám ! ^^

8. listopadu 2012 v 17:55 | HuV. |  > Sophie / Články
{ VŽDYCKY JE NADĚJE, I TU SE NAŠLA, OTÁZKOU JE ZDA MI PŘÍJDE VCTŘÍC ^^ }

Rady lékaře? Jsou takové, Sophinka by měla držet hladovku 1-2 dny aby se ji jídlo strávilo a postupně všechno vylučila, potom by jsme měli postupně dávat normální dávky ovoce, zeleniny. Kdo cchce vědět jaký je konečný výsledek té velké katastrofy?, stačí napsat na můj fb, skype o vysvětlení, všechno Vám to ráda napíšu a popíšu. A Vy mi prosím, spíše Sophince držte palce ^^ musíme to zvládnout, věřím vto že se nestane to co ostatním, Bože, prosím ^^ šance je cca 50% na 50%, takže přežít může, prý zbytečné ji pichnout nějaké injekce když je zatím v pořádku, snad ^^.

Titulek článku nesmí být prázdný.

8. listopadu 2012 v 15:23 | HuV.
Achjo, no nic už radši neříkám už nemáme ani Kessy, a dneska jedem se Sophinkou na veterinu, kde se stejně dozvýme úplný hovno ( pardon ) .


~ 29.10.2012 / příjezd Kessy a Sophie

3. listopadu 2012 v 8:54 | HuV.
Bylo Pondělí a nebylo zrovna příznivé počasí, pršelo a všude bylo blato, před školou mě rodiče vyzvedli a jeli jsme přímo do města prvně do zverimexu, hned jsem se na ně dvě zadívala, ale prvně jsem se zadívala na jednu rozeťačku, ale rozeťačka byla bohužel rozeťák tak jsem poprosila tu černobílou a byla holčička a hnend jsem věděla že tohle bude Kessy, potom jsem poprosila tu barevnou a ta byla jasná Sophie, zaplatili jsme a šli, věděla jsem že jsou sestry, protože byli z jednoho vrhy a všechny morčátka ve zverimexu byli podobní jen tam pak byli dva jiní, zřejmně táta s mámou, potom jsme jeli pro bráchu do školy chvilku to trvalo a tak jsem si morčandy vytáhla z krabice a nechala je lozit po autě :D no samozřejmně že jen po sedačce :), jak jsme dorazili domů, udělala jsem klec a domek dala do klece atd, Sophinka si už zvykla, ale jen na mě, když u ní byl táta tak začala " hrčet " a pištět, Kessynka si ještě zvyká, protože ji nechcu moc tahat, když je těhotná.
PS. někdy můžete čekat layout od Pixie :)

S láskou HuV. Kessynka a Sophinka.